Logo

Sākumlapa

Pakalpojumi

Hero Image related to Grīdu marķēšana un krāsošana

Noliktavu un ražošanas telpu grīdu marķēšana un materiāli

Sākumlapa

>

Pakalpojumi

>

Noliktavu un ražošanas telpu grīdu marķēšana

Noliktavu un ražošanas telpu marķēšana ir mūsu uzņēmuma viens no pamatdarbības veidiem. Gadu laikā esam uzkrājuši nenovērtējamu pieredzi un daudz apmierinātus klientu. Veicam gan esoša marķējuma atjaunošanu, gan realizējam projektus ''no nulles''.

Noliktavu un ražošanas telpu marķēšanai galvenokārt tiek izmatoti divu veidu marķējumu materiāli:

 1. Profesionālai lietošanai paredzētas speciālas marķēšanas lentes, formas un uzlīmes

 2. Dažādu veidu krāsas, kas tiek uzklātas ar specializētu iekārtu vai ar krāsu rullīti.

 3. SolidLux ar UV stariem cietējošas krāsas, kas nodrošina marķēšanas iespējas līdz pat -20C temperatūrā un krāsas nožūšanu dažu sekunžu laikā.

Katram no marķēsanas veidiem ir savas priekšrocības un trūkumi. lai izvēlētos piemērotu marķēšanas materiālu, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem.

Grīdu marķēšanas lenta "ASB SUPERSTRIPE"

Atšķirībā no mazumtirdzniecībā piejamajām marķēšanas (norobežojošajām) lentām, mūsu materiāli ir domāti lietošanai ilgtermiņā. Pēc marķēšanas ar pašlīmējošu marķēsanas lentu objekts, atšķirībā no krāsotas virsmas, uzreiz ir gatavs lietošanai. Otrs nozīmīgs faktors ir PVC materiāla ilgais kalpošanas laiks.

Superstripe® ir moderna grīdu marķēsanas sistēma, kas lieliski izskatās un ilgi kalpo. Paredzēta uzklāšanai noliktavās, ražotnēs, ofisos, iestādēs, teātros ( ar fotoluminiscējošu efektu tumsā), un citur. Piemērota arī dažādu eju un zonu marķēšanai. Šī ir pati noturīgākā un efektīgākā grīdu marķēšanas lenta. Salīdzinājumam - kamēr parastas marķēšanas lentas ir apmēram 50Mµ (0.05mm) biezas, Superstripe biezums ir 1000Mµ (1mm)! Pie intensīvas slodzes plānas marķēšanas lentas kalpošanas ilgums parasti nepārsniedz dažas nedēļas, kamēr mēs dodam 2 gadu garantiju. No šī marķēšanas materiāla izgatavojam ne tikai lentas, bet arī dažādus simbolus - leņķus, apzīmējumus, burtus, ciparus, uzrakstus.

Marķēšanas lentu Superstripe specifikācijas

Standarta ruļļa garums ir 30m. Lentas platums iekštelpām parasti ir 50mm, bet pēc klienta pieprasījuma izgatavosim cita platuma materiālu, līdz pat 1100mm.

Uzņēmumiem ieteicams standartizēt grīdas marķējumu un uzlabot LEAN 5S iniciatīvas, izmantojott 5S grīdu marķējumu krāsu vadlīnijas. Šī krāsu shēma atbilst OSHA 1910.144 standartiem. Tajā pašā laikā ir atļauts izstrādāt savus iekšējās kārtības noteikumus un pielāgot krāsas pēc saviem ieskatiem un vajadzībām.

 • DZELTENA - ejas, satiksmes joslas un darba vietas

 • BALTA - Iekārtas un aprīkojums (darbstacijas, ratiņi, displeji, statīvi, uc)

 • ZILA, ZAĻA un/vai MELNA - Materiāli un detaļas, tostarp izejvielas, gatavā produkcija

 • ORANŽA - Materiāli vai preces, kam paredzēts veikt kvalitātes pārbaudi

 • SARKANA - Defekti, lūžņi un vietas, kam jāpievērš pastiprināta uzmanība

 • SARKANA/BALTA - Laukumi, vietas, kuros drošības nolūkos nedrīkst atrasties nekas (uguns dzēšamās iekartas, pirmās palīdzības skapis, u.c.)

 • MELNA/BALTA - Vietas, kur nedrīkst novietot neko (piem. ražošanas procesa nodrošināšanai), bet , kas nav saistītas ar drošību.

 • MELNA/DZELTENA - Bīstamas vietas, kas pakļauj darbiniekus fiziskiem vai veselības apdraudējumiem (piem. uzliesmojošu vai sprādzienbīstamu materiālu konteineri); Norāda, ka papildus jāievēro piesardzība, ieejot un strādājot šajā zonā)

Grīdu marķēšanas lentu Superstripe krāsas

Zila

Dzeltena/melna

Sarkana/balta

Dzeltena

Zaļa

Sarkana

Melna

Balta

Grīdu marķēšana ar krāsu

Grīdu marķēšana ar krāsu ir vēsturiski izplatītākais marķēšanas veids. Ar krāsu noteikti var paveikt daudz lielāku darba apjomu nekā līmējot lentas, arī izmaksas krāsojot ar krāsu lielos objektos būs zemākas. Klientiem piedāvājam dažada tipa ( ūdens, šķīdinatāja, poliuretāna, epoksīda bāzes) krāsu opcijas. Uzklāšana notiek ar bezgaisa krāsas izsmidzināšanas iekārtām. Lai izvērtētu Jūsu ieceri grīdu marķēšanai, lūdzu sazinieties ar mums. Bez maksas apsekosim objektu un sniegsim profesionālu konsultāciju kas balstīta ne tikai teorijā, bet arī strādājot ar ļoti plašu klientu loku vairāk kā 10 gadu garumā. References pēc pieprasījuma. Daži piemēri no mūsu noliktavu un ražošanas telpu grīdu marķēšanas objektiem gan ar krāsu, gan lentām aplūkojami zemāk esošajā galerijā.

Ieskats daļā no mūsu uzņēmuma paveiktā:

noliktavas grīdas marķēšana
Marķēsana ar Superstripe lentām
Avārijas izeju krāsošana uz grīdas
zīmes krāsotas uz betona grīdas
zaļi un dzelteni grīdu apzīmējumi
darba un gājēju zonas apzīmējumi
Avārijas izeja un gājēju pāreja
Gājēju celiņu krāsošana
neko nelikt zonas apzīmējumi
grīdas apzīmējumi
Palešu vietu apzīmejumi
gājēju zonas marķēšana

Kā iegādāties? Cik maksā? Bezmaksas paraugi:

Darba dienās 8-17

Citi marķēšanas pakalpojumi:

Galvenās kategorijas

 • Sākumlapa

 • Par mums

 • Privātuma politika

Footer Logo