"AntiSlip system®" ir visprogresīvākais (un neredzams!) pretslīdēšanas līdzeklis ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Tā ir flīžu ķīmiska apstrāde un piesūcināšana ar reaģentiem, kas ir videi draudzīgi un neizmainīs apstrādājamā objekta vizuālo izskatu. Ar “AntiSlip system®” apstrādātām virsmām piemīt arī antibaktereoloģiskas īpašības, tiek ierobežota sēnīšu un pelējuma rašanās iespēja. Pielietotie reaģenti ir testēti neatkarīgās ES laboratorijās un rezultāti ne tikai atbilst visām drošības normām un standartiem, bet pat pārsniedz tos. Pretslīdes efekts sajūtams tikai uz slapjām vai mitrām flīžu virsmām.
“antiSlip system®” galvenās priekšrocības :
Apstrādātai slapjai virsmai palielinās berzes koificients
Ar “antiSlip system®” tiek piesūcinātas virsmas poras, tādēļ tas nav redzams, bet efekts ir sajūtams
Apstrādes process aizņem maz laika
Pēc apstrādes nav vajadzīgs laiks nožūšanai
Var lietot gan iekštelpās, gan ārā
Reaģē momentāli
Videi draudzīgs
Novērš baktēriju augšanu
Viegli kopt
Drošs baseinos, arī zem ūdens
Neizmaina virsmas vizuālo izskatu
Efektīgs vismaz 5 gadus
„AntiSlip System” iestrādes rezultātā, virsmai, slapjos apstākļos būtiski palielinās berzes koeficients. To var sajust, pieskaroties apstrādātai un slapjai virsmai. Tomēr katra indivīda sajūtas un secinājumi lielākā vai mazākā mērā ir subjektīvs viedoklis. Kas vienam neslīd, tas citam ,iespējams, šķiet slidens. Tādēļ mūsu rīcībā ir mērinstruments, kas testē virsmas statisko berzes koificientu (SCOF- angļu val. Static Coefficient of Friction) ASM 825 DIGITAL. Vienkāršu , dažās minūtēs izdarāmu testu rezultātā , mēs varam noteikt slapjas vai sausas virsmas berzes koificientu un vadoties no šiem nozīmīgajiem mērījumiem, noteiksim cik drošas ir Jūsu grīdas vai citas virsmas, par kurām pārvietojaties. Lai noteiktu virsmas potenciālo slīdamību tiek piemēroti dažādi standarti. Bez jau minētā SCOF, Latvijā bieži ir izplatīti DIN standarti slīdamības noteikšānā - DIN 51130 un DIN 51097.
Gadījumā, ja izvēlēsieties „Antislip Baltics” pakalpojumus, darbu izpildes līgumā un pieņemšanas – nodošanas aktā tiks fiksēts statiskais berzes koeficients attiecīgi pirms un pēc pretslīdēšanas risinājumu pielietošanas. Šāds ieraksts var kalpot par pierādījumu, ka darba devējs vai jebkurš, kas ir atbildīgs par drošām un neslīdošām grīdām, ir veicis pasākumus, lai novērstu paslīdēšanas un nokrišanas riskus.