Logo

Sākumlapa

Pakalpojumi

Hero Image related to Grīdas marķējumu noņemšana

Saudzīga krāsu un citu grīdas marķējumu noņemšana

Sākumlapa

>

Pakalpojumi

>

Grīdas marķējumu noņemšana

Nereti pārplānojot esošo telpu izkārtojumu vai pametot nomātas telpas, uzņēmumiem rodas nepieciešamība tikt vaļā no esošajiem grīdu marķējumiem. Ir vairākas metodes lai noņemtu veco krāsojumu:

  • Ķīmiska meode - krāsojuma noņemšanai tiek izmantoti speciēli koncentrēti šķīdinātāji. Roku darbs, aizņem daudz laika, nav efektīga metode lielu apjomu noņemšanai.

  • Karsēšanas metode - krāsojuma noņemšanai tiek izmantota atklāta liesma un speciāls skrāpis. Roku darbs, aizņem daudz laika. Darbu laikā izdalās kaitīgi izgarojumi, nav piemērota metode iekštelpās.

  • Krāsas noņemšana ar skrotēšanas metodi - saudzīga krāsotās virsmas apstrāde lai noņemtu veco krāsojumu. Piemērota lielu apjomu krāsojuma noņemšanai relatīvi īsā laika posmā. Virsma tiek pakļauta metāla lodīšu strūklai, līdzīgi kā smilšu strūkla, tikai šajā gadījuma cikls ir noslēgts, putekļi tiek momentāli savākti ar jaudīgu putekļu nosūcēju.

Kā izvēlēties piemērotu krāsojuma noņemšanas metodi?

Katrai no augstāk minētajām vecā krāsojuma noņemšanas metodēm ir savas priekšrocības un trūkumi.

Ķīmiskā metode vairumā gadījumu būs visrūpīgākā un vissaudzīgākā pret esošo grīdas segumu, bet process būs lēns un dārgs. Pārsvara izmanto uz šķīdinatāja un ūdens bāzes krāsu noņemšanai.

Karsēšanas metodi izmanto tikai ārtelpās. Pamatā ir efektīga aukstās plastmasas un termoplasta bāzes krāsojuma noņemšanai.

Skotēšanas metode būs piemērota jebkura krāsojuma noņemšanai. Salīdzinoši ļoti ātrs process - atkarībā no esošā krāsojuma kvalitātes, dienas laikā spēsim noņemt līdz pat 300m2 vecās krāsas. Biezāks krāsas slānis prasīs vairāk laika. Pēc vecā krāsojuma noņemšanas grīdas virsma vienlaicīgi būs attīrīta no citiem netīrumiem.

Sia Antislip Baltics speciālisti bez maksas apsekos Jūsu objektu lai visi kopā izvēlētos visizdevīgāko vecā krāasojuma noņemšanas metodi. Vajadzības gadījumā arī veiksim bezmaksas testus.

Kā iegādāties? Cik maksā? Bezmaksas paraugi:

Darba dienās 8-17

Citi marķēšanas pakalpojumi

Galvenās kategorijas

  • Sākumlapa

  • Par mums

  • Privātuma politika

Footer Logo