Logo

Sākumlapa

Pakalpojumi

Hero Image related to Kompensācijas šuvju un plaisu remonts

Industriālo betona grīdu kompensācijas šuvju, plaisu un citu bojājumu remonts. AR GARANTIJU.

Sākumlapa

>

Pakalpojumi

>

Kompensācijas šuvju un plaisu remonts

Kompensācijas šuvju un plaisu kvalitatīvs, ātrs un ilgtspējīgs remonts ir viena no mūsu uzņēmuma ''firmas'' zīmēm. Pirms darbu veikšanas rūpīgi izpētam un izanalizējam betona grīdas bojājumu rašanos iemeslus. Tikai pēc pilnvērtīgas izpētes un problēmas rašanās iemeslu apzināšanas ķeramies klāt remonta darbiem.

 Visi mūsu betona grīdu labošanas procesi ir speciāli pielāgoti intensīvas noslodzes telpām, pēc iespējas nepārtraucot ikdienas darbus uzņēmumā. Tiek nodrošināta maksimāla putekļu lokalizācija un savākšana, kā arī saremontētās virsmas ir nekavējoties gatavas lietošanai. Atsevišķi vienojoties varam pielāgot remontmateriālu krāsu maksimāli tuvu esošajam betona grīdas tonim. Minimālā garantija mūsu veiktajiem darbiem ir 2 gadi. References pēc pieprasījuma. 

Plaisas. Vairumā gadījumu betona grīdām mēdz novērot divu veidu plaisas - nelielas, ne vairāk kā 1,5 mm platas , ar ko ir noklāta plašāka teritorija un tas atgādina zirnekļa tīklu. Tās saucam par tīklveida plaisām. Šīs plaisas ir novērojamas grīdas virspusē un vairumā gadījumu tās var raksturot kā virsmas bojājumu. Otrs veids betona grīdās ir strukturālas plaisas, kur plaisa ir platāka un garāka, parasti betona plātne plaisas vietā ir pārlūzusi pilnībā.

Tīklveida plaisu "tīkls'' ir viena no plašāk izplatītajām betona grīdu bojājumu formām. Iemesli tam parasti ir divi: ķīmiskas reakcijas vai pārāk strauja žūšana pēc betona grīdas ieliešanas. Šādu plaisu labošana vēl ir salīdzinoši lētāka un vienkāršāka nekā platu, strukturālu plaisu remonts. Zemāk aprakstītais remonta process ir derīgs tikai gadījumā, ja mikroplaisas nav izraisījušas betona grīdas virsējā slāņa atdalīšanos. Remonta process: Bojātā virsma tiek slīpēta. Slīpēšanas rezultātā iegūtie betona putekļi tiek sajaukti ar speciālu šādiem gadījumiem paredzētu cietinātāju un pastveidīgā masa tiek iestrādāta atpakaļ noslīpētajā grīdā. Pēc dažām stundām nožuvusī pasta tiek vēlreiz slīpēta un pulēta, rezultātā iegūstot grīdu bez plaisām .

Tīklveida plaisas

Strukturālas plaisas parasti rodas ilgākā laika posmā un pie nozīmīgas grīdas noslodzes. Iemesli- nepareizi vai nekvalitatīvi sagatavota pamatne, neparedzētas pamatnes kustības gruntsūdeņu iespaidā vai ēkas nosēšanās. Remonta process: Pirms ķerties pie plaisas likvidēšanas, pārliecināmies vai nav nepieciešama grunts stabilizācija. Tālāk veicam plaisu izgriešanas procesu, kā rezultātā iegūstam taisnas, stabilas un nedrūpošas plaisu malas. Tās tiek aizpildītas ar ātri cietējošu ( 5-45min.) materiālu. Pēc pildījuma sacietēšanas virsma tiek noslīpēta un papildus apstrādāta ar betona aizsarglīdzekļiem pēc nepieciešamības. Atsevišķos gadījumos arī veicam salūzušas betona plātnes ķīmisku ''metināšanu"' visā tās biezumā. Šī metode ir dārgāka un pielietojama tikai ļoti specifiskos grīdas bojājumu gadījumos.

Plaisu remonts

Strukturālas plaisas

Caurumu un bedrīšu remonts

Dažāda veida caurumi vai citi nelieli bojājumi industriālajās grīdās nav retums. Tie var rasties gan apzinātas darbības (piemēram, plauktu demontāža) vai netīšas darbības ( piemēram, grīda tiek bojāta nejauši nometot uz tās kādu smagu priekšmetu) rezultātā. Tāpat nav izslēgts brāķis grīdu ieklāšanas procesā.

Visus augstāk minētos bojājumus varam novērst ļoti ātri un kvalitatīvi. Mūsu izmantotie materiāli darbosies arī saldētavās līdz mīnus 30C grādiem. Mūsu izmantoto remonta materiālu cietēšanas laiks ir ļoti īss : 2-60 minūtes, atkarībā no apkarsējās vides temperatūras un klienta vēlmēm.

Kompensācijas (deformācijas) šuvju remonts

Kompensācijas šuves betona grīdās novērš plaisu veidošanos, tās var arī uzskatīt par kontrolētām plaisām. Šuvēm jābūt pēc iespējas nepamanāmām un to esamība nedrīkst traucēt pārvietošanos pār tām. Ideāla šuves vieta nav sajūtama ne pārbraucot tai pāri ar iekrāvēju, ne pārvelkot pāri ar roku – pārejai no vienas betona plāksnes uz otru ir jābūt ideāli gludai. Tikai šādā gadījumā laika gaitā neveidosies betona plākšņu malu nodrupumi un neveidosies bedres vai citi bojājumi. Nekoptas vai nepareizi uzturētas betona grīdu šuves tirdzniecības telpās, ražotnēs vai noliktavās ir ļoti izplatīta problēma Latvijā. Tā rezultātā uzņēmējiem rodas pastarpināti zaudējumi: iekrāvēju biežāks remonts, paaugstināts putekļu daudzums, lēnāka satiksme pāri bojātiem grīdas posmiem vai preces bojājumi u.c.

Ja betona grīdu šuves pildījums ir kaut nedaudz bojāts un šuvju malas sākušas drupt, tas nozīmē ka ir laiks veikt relatīvi vienkāršus un salīdzinoši nedārgus šuvju apkopes darbus.

Laikā nesalabojot nedaudz bojātu šuvi, tās remonts var kļūt daudzkārt dārgāks - šāda veida bojājumi parasti strauji paplašinās.

Ļoti svarīgi pirms grīdas remonta uzsākšanas ir pārliecināties par to lai grīda ir stabila . Ja tiek novērotas tādas grīdas kustības kā sekojošā video, pirms šuvju vai plaisu vai cita veida remonta, obligāti jāveic grīdas stabilizācijas pasākumi. Pirms šādu šuvju labošanas noteikti ir jānovērš to kustība:

Detalizēts apraksts par kompensācijas šuvju atjaunošanu

SuvjuremLV.pdf

šuvju remonts
Kompensācijas šuves tīrīšana
Strukturālo plaisu un deformācijas šuves remonts
Šuvju aizpildīšsana ar ātri cietējošu (15min.) elastomēru
Elastomēra iestrāde
Caurumu aizdare
Atjaunots elastomērs aizsargās betona plākšņu šķautnes

Kā iegādāties? Cik maksā? Bezmaksas paraugi:

Darba dienās 8-17

Citi grīdu remonta pakalpojumi:

Galvenās kategorijas

  • Sākumlapa

  • Par mums

  • Privātuma politika

Footer Logo