Logo

Sākumlapa

Pakalpojumi

Hero Image related to Jauna epoksīda, akrila vai poliuretāna grīda

Epoksīda , poliuretāna vai akrila grīdu segumi un remonta materiāli

Sākumlapa

>

Pakalpojumi

>

Epoksīda un PMMA grīdas

Paralēli dažādiem betona grīdu remonta darbiem, Sia Antislip Baltics specializējas arī pilnīgi jaunu sintētisko sveķu grīdu ieklāšanā. Lai nodrošinātu augstākos kvalitātes standartus un garantiju paveiktajiem darbiem, objektos izmatojam tikai pārbaudītus un ļoti kvalitatīvus materiālus. Pie mums saņemsiet pilnu servisa apjomu - no pamatnes sagatavošanas līdz grīdas ieklāšanai un tās marķēšanai.

RESIPLAST® (Beļģija)

Sia Antislip Baltics ir vienu no vadošo Eiropas Savienības būvniecības ķīmijas ražotāju RESIPLAST NV/SA autorizētais pārstāvis Baltijas valstīs. Tas garantē nemainīgi augstu izmantojamo materiālu kvalitāti un pieejamību. Pie mums atradīsiet dažādas opcijas EPOKSĪDA, POLIURETĀNA un AKRILA ( PMMA) grīdu segumiem - no vienkaršas krāsas pārklajuma līdz vairāku centimetru biezām industriālām grīdām, kas paredzētas ekstrēmām slodzēm.

Grīdas segumu piemērotība dažādām situacijām

Pārklājumi un aizsargslāņi

Epoksīda grīdu ieklāšana

Epoksīda grīdas, iespējams, ir vispazīstamākais un visplašāk izmantotais sintētisko sveķu grīdas segumu veids. Epoksīdsveķi ir termoreaktīvs materiāls, kas nodrošina grīdas seguma ilgtspēju un izturību šī ir optimāla izvēle ESD grīdas segumiem.
Ir pieejami vairāki epoksīdsveķu veidi, kas piedāvā dažādas priekšrocības atkarībā no lietošanas, taču visi epoksīdsveķu grīdas segumi ir ļoti cieti un nodrošina labu saķeri ar betonu, tādējādi aizsargājot esošo betona pamatni no triecieniem, nodiluma, ūdens iekļūšanas, eļļas un citu ķīmisko vielu iedarbības.
Tomēr, ja epoksīdsveķu grīda ir bojāta, tā ir pilnībā jānomaina. Epoksīda segumi ir ar visilgāko cietēšanas laiku ( 7-10 dienas līdz pilnai cietībai un ķīmiskai noturībai) no visām sveķu grīdu segumu opcijām. Neplānota grīdas nomaiņa uzņēmumam varētu būt ļoti dārga. No plašā epoksīda pārklājumu klāsta piedavājam gan vienkāršas ūdens un šķīdinātāju bāzes gruntis un krāsas, gan pašizlīdzinošo grīdu sistēmas, kas sastāv no grunts, pašizlīdzinošā slāņa un aizsargpārklājuma.

Videi draudzīgi ( ūdens bāzes) epoksīda grīdu segumi

FloorlineGreen_3-luik_2020_EN.pdf

Poliuretāna grīdas ieklāšana

Poliuretāna sveķu grīdas segums nodrošina lielisku izturību pret triecieniem, nodilumu un lielāko daļu ķīmisko vielu. Tomēr PU sveķu grīdas seguma galvenā priekšrocība ir tā izturība pret augstu temperatūru un tiešu karstumu. Salīdzinājumā ar epoksīda segumiem, poliuretāna segums ir daudz elastīgāks, kas nodrošina lielisku triecienu absorbciju.
Lieliska izvēle publiskām būvēm ( veikali, skolas, ārstniecības iestādes , uc.)
Poliuretāna sveķu grīdu ieklāšana salīdzinoši prasīs nedaudz mazāk laika nekā epoksīda seguma izbūve, jo poliuretāna cietēšanas laiks pie vienādām apkārtējās vides temperatūrām būs īsāks nekā epoksīdam, bet ievērojami ilgāks nekā PMMA materiāliem.

Akrila grīdas ieklāšana

Ar PMMA apzīmē polimetilmetakrilātu, šāda veida seguma ieklāšanas nepārspējama priekšrocība ir šī materiāla ļoti ātrais cietēšanas laiks. Gan attiecīgais grunts slānis, gan pašizlīdzinošais un aizsargslānis sacietēs nepilnas stundas laikā. Lietojot šāda tipa materialus mēs nodrošinām servisu tādiem uzņēmumiem un iestadēm, kas strādā praktiski katru dienu un kas nevar atļauties dīkstāvi. PMMA segums sacietēs pat pie temperatūrām, kas zemākas par 0 grādiem pēc Celsija. PMMA grīdas segums ir arī viegli remontējams un uzlabojams, pateicoties tā unikālajai starpslāņu ķīmiskajai saitei, salīdzinot ar citiem sveķu grīdas segumiem ( PU un epoksīdu), kuriem nepieciešama pilnīga seguma nomaiņa. PMMA sveķu grīdas parasti maksā vairāk nekā citi sveķu grīdas segumi, tomēr PMMA sveķu grīdas parasti kalpo ilgāk, un darbaspēka izmaksas uzstādot šāda tipa grīdas būs ievērojami mazākas nekā uzstādot identisku poliuretāna vai epoksīda segumu.

Neatkarīgi no izvelētā grīdas seguma tipa ( epoksīda, akrila vai poliuretāna grīda), noslēguma kārtu varam izveidot jebkurā viendabīgā krāsā pēc pasūtītāja izvēletā RAL toņa, vai arī veidojam dažādus dizainus ar dekoratīvo pārslu palīdzību. Daži dizaina piemēri zemāk:

Dizains 611
Dizains S107
Dizains S300
Dizains S303
Dizains S103
Dizains S108
Dizains S301
Dizains S304
Dizains S106
Dizains S109
Dizains S302
Dizains S305

Visi Resiplast® materiāli

CAT2020_Resiplast_EN_Optimized.pdf

Kā iegādāties? Cik maksā? Bezmaksas paraugi:

Darba dienās 8-17

Citi grīdu uzlabošanas pakalpojumi:

Galvenās kategorijas

  • Sākumlapa

  • Par mums

  • Privātuma politika

Footer Logo