Logo

Sākumlapa

Pakalpojumi

Hero Image related to Pamatu un grīdu pacelšana

Nosēdušos pamatu un grīdu pacelšana ar Beļģu zīmola SPETEC® tehnoloģijām

Sākumlapa

>

Pakalpojumi

>

Pamatu un grīdu pacelšana un stabilizācija

Nosēdušās grīdas vai pat veselas ēkas var pacelt atpakaļ vietā ar mūsu divkomponentu polimēru putām no AP LIFT sērijas, kas paredzētas darbam gan mitros gan sausos apstākļos. SPETEC® putu izplešanās spēks kopā ar specializēta sūkņa spiedienu rada pietiekami kontrolētu spēku, lai praktiski jebkuru konstrukciju paceltu atpakaļ oriģinalajā stāvoklī ar 2mm precizitāti. Sia Antislip Baltics rīcībā ir gan pieredzējuši speciālisti, gan visas nepieciešamās iekārtas un instrumenti kvalitatīvai ģeotehnisko darbu veikšanai. Tāpat mums ir pieejami patentēti, specializēti un unikāli risinājumi no Beļģu kompānijas SPETEC, kam ir vairāk ka 30 gadu pieredze šādu materiālu pielietošanas un izstrādes jomā.

Svarīgi

Mūsu un visas SPETEC zīmolu pārstāvošo uzņēmumu pieredze rāda, ka ļoti bieži nosēdušos grīdu vai ēku problēma tiek atrisināta tikai ar relatīvi vienkāršu un lētu struktūras pacelšanu atpakaļ sākotnējā līmenī. Pirms grīdu vai ēku līmeņošanas (pacelšanas sākotnējā stāvoklī) ir svarīgi izanalizēt nosēšanās iemeslus, pretējā gadījumā pēc dažiem mēnešiem vai gadiem problēma var atkārtoties. Ļoti iespējams, ka pirms struktūras līmeņošanas ir jāveic dziļāku grunts slāņu blīvēšana, ko pie mums sauc par Deep Lift®.

Brošūra grīdu un pamatu pacelšana

Griduunpamatupacelsana.pdf

Kā parasti notiek darbu organizēšanas un veikšanas process?

 1. Lai izvērtētu apstākļus un sagatavotu pēc iespējas precīzāku izmaksu tāmi, mūsu speciālisti ieradīsies uz objekta apskati dabā. Šis pakalpojums ir BEZ MAKSAS.

 2. Pēc objekta vizuālas apskates, nereti ir jāveic DCP tests - grunts blīvuma mērījumi dažādos dziļumos. Šis tests palīdzēs precizēt problēmas rašanās cēloni un iespējamu nepieciešamību pielietot Deep Lift® procesus. Arī šis pakalpojums ir bez maksas, bet testa rezultāti paliks mūsu rīcībā precīza darba plāna un izmaksu sastādīšanai.

 3. Dažu dienu laikā klients saņem izmaksu tāmi un tiek precizēti visi jautājumi, kas saistīti ar darbu veikšanu.

 4. Vairumā gadījumu grīdas vai pamatu pacelšana neaizņem vairāk par vienu darba dienu.

 5. Lai veiktu precīzu un ilgtspējīgu grīdu līmeņošanu, klientam jārēķinās, ka grīdā tiks veikti urbumi ( 2-4 gab./m2). Pēc injekciju veikšanas tie tiks aizdarīti ar piemērotu remonta materiālu.

 6. Ēku pamatu pacelšanai injekcijas tiks veiktas no ēkas ārpuses

 7. Pacelšanas process visos gadījumos tiek kontrolēts ar augstas precizitates instrumentiem.

 8. Pēc grīdas vai ēkas līmeņošanas ( pacelšanas sākotnējā stāvoklī) papildus darbi vairs nav nepieciešami

Kā iegādāties? Cik maksā? Bezmaksas paraugi:

Darba dienās 8-17

Citi ģeotehniskie risinājumi:

Galvenās kategorijas

 • Sākumlapa

 • Par mums

 • Privātuma politika

Footer Logo